Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Мерщій у козацтво!

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Мерщій у козацтво!

Автор Написал: Ihor, 29 июня 2009, Просмотров: 3628

18 червня у Городні з візитом побував повноважний представник верховного отамана СКОУ (Спілки козацьких організацій України), генерал-лейтенант козацтва В.О.Воскобойник. Нагадаємо читачам, що Віталій Олексійович - полковник у відставці, наш земляк, уродженець с.Вокзал-Городня. Нині він проживає у м.Харкові і активно займається відродженням козацтва в Україні.

Під час нинішнього приїзду до Городні В.О.Воскобойник взяв участь у проведенні козацького кругу Городнянського полку, познайомився з новими козаками, яких, до речі, у нашому полку налічується вже 35. Під час зустрічі було заплановано подальші етапи роботи полку, а також гість відзначив успіхи у справі становлення городнянського козацтва і нагородив медалями "Кіндрата Булавіна" найбільш активних його членів: О.І.Лукаша, В.С. Михалькевича. С.М.Варлигу та І.М.Потапенко.

Також Віталій Олексійович зустрівся з головою райради О.І.Верхушею, заступником голови райдержадміністрації А.М.Жадченком та міським головою А.І.Богданом, обговорюючи з ними підготовку до проведення молодіжного фестивалю у с.Сеньківка та участь у ньому козаків Городнянського полку. А також побував у редакції газети, зустрівся з її колективом і вручив нам козацьку відзнаку за висвітлення козацької тематики та втілення її в життя України, та подарунок - книгу з історії козацтва "Гетьмани України".

Джерело: газета "НГ".

Похожие записи:


 • 200 років від дня смерті полковника козацтва Холодовича
 • «Державна» пройшла через Городню
 • Візит народного депутата до Городні
 • Знову на дорогах ДАІ
 • Розпочався весняний призов
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама