Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (48)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» vlalex (12)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Навала чернігівських браконьєрів

Новости Городни: Навала чернігівських браконьєрів

Автор Написал: Ihor, 23 марта 2009, Просмотров: 4553

Ця детективна історія розпочалась зі звичайнісінького єгерського обходу. 17 березня єгері райради УТМР А.Тоцький та С.Юрченко у відтворювальній ділянці поблизу с. Дроздовиці виявили свіжий слід автомобіля «Нива», що вів у середину угідь. Заглибившись у заказник, єгері натрапили на численні сліди розчистки шляху для автомобіля через вітролом і вивертні. Зрештою колія вивела до залишків убитої тварини - молодої лосихи, від якої тільки і залишилось, що купа нутрощів, шкіра і копита. На місце події була викликана оперативна група райвідділу міліції у складі слідчих Ю. Пархоменка і С.Ватоліна, яка згодом виявила одного із учасників браконьєрства. Це громадянин С, житель с. Моложави.

Наступного дня слідчі райвідділу міліції разом з підозрюваним у присутності понятих, працівників райради УТМР і нашого кореспондента провели слідчий експеримент, у ході якого встановлено обставини хижацького полювання. З'ясувалось, що у затриманого було ще двоє спільників, які приїхали до нього із М.Чернігова. Особи заїжджих браконьєрів встановлюються.

За фактами останніх браконьєрських подій вимальовується загрозлива тенденція. Чернігівські браконьєри занадто зачастили до лісів району, більше того, очевидно відчувають себе абсолютно безкарними, бо стріляють вдень і вночі, з-під фари, по лосях і навіть по людях... А найстрашніше те, що наші місцеві мисливці їм у тому допомагають, адже без провідника у незнайомому лісі багато не вполюєш. У гонитві за наживою вони остаточно втрачають людські риси. Бо потрібно бути закінченою сволотою, щоб стріляти по самках на заповідній території у весняний період, адже більшість із них у цей період вагітні.

Сподіваємось, що слідство не зайде у глухий кут, а суд винесе справедливий і суворий вердикт, який нарешті заставить замислитись усіх охочих до дармової дичини.

П.ДУБРОВСЬКИЙ
Джерело: газета "НГ".

Похожие записи:


 • Фатальний постріл: потрібна правда! Чи буде дано моральну оцінку нічному бр ...
 • Небезпечну пам'ятку війни знешкоджено
 • Новий транспорт дільничного
 • Беззаконня Світлани Ященко та поліції !!!
 • Крадія знайдено і затримано
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама