Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Стратегічний план розвитку міста та району

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Стратегічний план розвитку міста та району

Автор Написал: Ihor, 23 ноября 2008, Просмотров: 4604

Як уже повідомлялось раніше, з ініціативи голови районної ради О.І.Верхуші та міського голови А.І.Богдана розробляється стратегічний план розвитку Городнянського району та м. Городні на 2009-2020 роки. Ця робота розпочалась з квітня нинішнього року, коли було утворено відповідний комітет.

Етапними були періоди від організації зусиль відповідних служб, досліджень, визначення основних проблем та цілей, моніторингу думок різних категорій населення до розробки самого документу – проекту плану. Робота виконувалась при безпосередній методологічній допомозі громадської організації «Чернігівінвест».

Нещодавно відбулось чергове засідання комітету, на якому було остаточно визначено стратегічне бачення нашого району в майбутньому, окреслено шляхи та напрямки розвитку, завдання та пріоритети в досягненні мети. Консультанти агенції «Чернігівінвест» В.О. Кокоть та Д.Є. Дьомін продемонстрували електронний варіант проекту, а присутні члени комітету висловили свої зауваження та пропозиції і навіть обговорили питання щодо виконавців окремих розділів плану. Серед пріоритетів визначено, наприклад, такі: розвиток тваринництва на базі існуючих підприємств, створення кормової основи для цієї галузі, підтримка виробничих підприємств, розробка туристичного продукту, впровадження поглибленої переробки сільгосппродукції та інші. Досить виважено сформульовано в плані бачення нашого району в 2020 році. Це буде інвестиційно-приваблива, вигідна для зовнішньоекономічної діяльності територія з розвинутою транспортною інфраструктурою і добрими умовами для розвитку підприємництва; екологічно чистий, комфортний для проживання, відпочинку і туризму район з розвинутим сільськогосподарським виробництвом.

Першим кроком на шляху здійснення плану буде затвердження його на сесії районної ради. Дуже необхідно збалансувати як політичну волю, так і організаційні, людські та фінансові можливості.

В обговоренні проекту плану взяли участь голова районної ради О.І.Верхуші, в.о. голови райдержадміністрації М.К. Овсяник та міський голова А.І.Богдан.

Джерело: газета "НГ".

Похожие записи:


 • Городня: досить хаотичного руху
 • ПОЇЗДКА У ВЕРХОВНУ РАДУ
 • У Городні будуть і музей, і гімназія
 • Чи буде об'їзна дорога в Городні?
 • Є позитивні тенденції. Та попереду ще багато не вирішеного
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама