Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах

» Замість прізвищ...

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Не просто вода, а "жива", чудотворна вода!

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Не просто вода, а "жива", чудотворна вода!

Автор Написал: Ihor, 7 сентября 2008, Просмотров: 6225

Нещодавно у Городні пущено в дію комплекс альфа-підготовки води при дії енергетики космосу, розташований по вул. Чорноуса, 65, за автостанцією. Про нове підприємство і його продукцію розпитали директора комплексу Валерія Павловича Селіванова.

- Звідки така дивна назва у підприємства по розливу води?

- Комплекс не займається розливом води у звичайному розумінні цього слова. Відбір води для обробки та бутилізації здійснюється всього два-три рази на місяць відповідно до космічних ритмів. Альфа-підготовка включає в себе відбір і фільтрування води в атмосфері іонізованого повітря, близького за своїми якостями до гірського, з мінімальним техногенним впливом на воду.

- Чому саме городнянська вода зацікавила інвестора?

- Дослідження городнянського горизонту тривають з 2003 року. Особливостей у нашої води багато. Добута з глибини 508 метрів, вона екологічно чиста, молекулярно-структурована і близька за фізико-хімічними властивостями до талої води. У купі з періодом видобування під час дії золотого перетину планет Світобудови ці якості роблять її унікальною «Чудотворною водою чарівного Довголіття». Так і називається наш продукт.

- Чим підтверджується такий «чарівний статус» вашого продукту?

- Результатами досліджень Українського інституту екології людини, Інституту гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзеєва АМН України, Інституту колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України. Також вода періодично досліджується санітарно-епідеміологічними службами.

- У чому полягає «чудотворність» цієї води?

- Експериментально доведено, що вода довголіття впливає на ген старіння в організмі людини таким чином, що ген, діючи, бездіє. Регулярне вживання цієї води в природному стані пригальмовує процес старіння організму на 20%. До того ж це одна з небагатьох у світі вод, яка беззаперечно рекомендована вагітним жінкам, малюкам з дня народження, всім, хто має негативний вплив екологічних факторів, стресових ситуацій, фізичних і
психічних навантажень. Нашу воду рекомендовано вживати спортсменам-олімпійцям, людям похилого віку і просто для питних потреб і приготування їжі.

- Яким чином ви плануєте задовольняти попит на таке чудо, якщо відбір води проводитиметься всього кілька разів на місяць?

- Цей комплекс від початку не націлювався на масове виробництво. Наша продукція реалізовуватиметься за адресним призначенням оздоровчим, гомеопатичним та лікувальним закладам, які співпрацюють з нашим засновником -ТОВ «Юпітер-КМ».

- Скільки людей задіяно у виробництві, адже кожне робоче місце - це значний плюс для соціально-економічної ситуації району?

- Сьогодні вже працює 8 робітників, а розширення штату планується до 15. Однак на це потрібен час, бо обладнання і матеріали достатньо складні у виробничому процесі, до того ж існує кілька ноу-хау, які поки що є комерційною таємницею. Всьому цьому треба навчити робітників.

- Озвучте якусь невтаємничену складність?

- Наприклад, наша тара - це не стандартний поліпласт, а екологічно чисті полікарбонатні бутлі, які зберігають негазовану воду без консервантів протягом 12 місяців. Вони ще запаковуються у спеціальну обгортку, яка запобігає інформаційному забрудненню води. Приклад ТОВ «Юпітер-КМ» вкотре доводить стару істину про те, що не слід дива шукати у три-на-десятих землях, вони іноді у нас під ногами. Щоправда, у випадку з городнянською водою на глибині 508 метрів.

Розпитав: П. Дубровський

Джерело: "НГ".

Похожие записи:


 • Де можна купатись?
 • Повінь все-таки підступає
 • Вода
 • Є позитивні тенденції. Та попереду ще багато не вирішеного
 • Двократна призерка
 • #1

  Комментарий оставлен 14 сентября 2008 20:48. Всего комментариев: 1

  elizapups  Посетители
  ICQ: --
  Я такая счастливая!

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама