Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Незабутні дні на Чорному морі

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Незабутні дні на Чорному морі

Автор Написал: Khmelenok, 6 сентября 2008, Просмотров: 4683

Це літо дітям з гуртка німецької мови запам’ятається надовго. Двоє дітей з гуртка, Сподаренко Марина та Дубровський Ігор, які стали переможцями міжнародного конкурсу з німецької мови «Зустріч зі Східною Європою» і одержали грамоти з Міністерства шкільної та вищої освіти землі Північний Рейн-Вестфалія, завдяки Асоціації німців України відпочивали в дитячому мовному таборі на березі Чорного моря в м. Саки (Крим). До речі, гуртківці, які відвідують гурток німецької мови Городнянського центру дитячої та юнацької творчості, вже вчетверте стали переможцями цього престижного міжнародного конкурсу.

Дитячий лінгвістичний табір на 18 днів зібрав в Саках дітей з усієї України. Діти не тільки відпочили і познайомилися з новими людьми, але й «підтягнути» знання німецької мови. Уроки німецької давала волонтер з Німеччини Івон Майєр. І хоча Івон розмовляла тільки німецькою мовою, проблем у спілкуванні не виникало. Це була чудова мовна практика. Дітей відвідала міжнародна делегація журналістів, з якими діти спілкувалися німецькою мовою.

В Саках дітям запам’ятався не тільки найбільший за площею піщаний пляж, з якого вони привезли бронзову засмагу, а ще — незабутні враження про море, нові знання, уміння і масу нових друзів та вражень. Кожного дня в таборі проходили різні конкурси та спортивні змагання з футболу, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, а теплими кримськими вечорами проходили концерти, різні музичні конкурси, конкурси «Міс Перлина», «Містер Море» та інші. В меню харчування, яке було п’ятиразовим, щоденно включались кримські овочі, фрукти та соки. Розтання, як завжди, було сумним — діти обмінювалися адресами, копіювали диски з фотографіями.

Кращим коментарем до цього лінгвістичного табору стала «есемеска», яку я одержав в останній день табору: «Миколо Павлович, а на другу зміну можна залишитися?»

Не зважаючи на те, що Городнянському німецькому культурному центру немає ще й 5 років, нас знають далеко за межами України. За останні роки наш культурний центр взяв участь в 10 фестивалях. Асоціація німців України допомогла оздоровити 13 дітей та 9 дорослих з нашого міста. Через наш центр троє дітей-інвалідів з батьками в цьому році могли відпочити та поправити своє здоров’я в санаторії МНС «Одеський». Для дітей було організовано екскурсії по місту, відвідування зоопарку та монастиря, перегляд відеомультфільмів, конкурси дитячих малюнків, пікнік на березі моря з іграми та конкурсами.
Було дуже приємно, що Президент Асоціації німців України Валентина Федорівна Суліна на зустрічі в Одесі, де відпочивали сеньйори-інваліди, декілька разів згадала наш дитячий ансамбль танцю «Цауберзайтен» («Чарівні струни»). І все ж для нас стало великою несподіваністю, що керівника цього ансамблю Дудко Олену Василівну взяли вихователем в дитячий оздоровчий табір в м.Саки.

Відпочинок для сеньйорів-інвалідів (словом «сеньйори» німці називають людей літнього віку) був також насиченим. Ось що писала про нас «Zentrale Deutsche Zeitung»: «Хочеться сказати окреме спасибі нашому музичному ватажку Валентині Хмеленок, яка, завдяки музичному таланту, веселій натурі и життєрадісністі, збирала нас на музичні вечори, де ми співали так багато пісень. Інваліди забували про свої палички та хвороби і починали танцювати».
І знову хочу повернутися до відпочинку дітей у лінгвістичному таборі. Не за горами час, коли під час літніх канікул німецькі діти можуть приїжджати в наші лінгвістичні табори, а наші діти — до них.

Хотілось б бачити наших дітей в лінгвістичному таборі і наступного року. Тож, ми чекаємо на вас у гуртку німецької мови, сподіваємось бачити вас переможцями міжнародних конкурсів з німецької та англійської мови.

Микола Хмеленок,
керівник гуртків німецької та англійської мови,
голова Німецького культурного центру «Взаємодія»

Похожие записи:


 • Відпочили в німецькому таборі
 • Юні городнянці на Sonnenstrahl-2008
 • Діти. Літо. Відпочинок
 • Триває оздоровлення дітей
 • Стартували районні олімпіади
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама