Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Дорога у завтра

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Дорога у завтра

Автор Написал: vlalex, 4 августа 2008, Просмотров: 5890

- Фінансування будівництва дороги проводилося згідно відповідної програми Кабінету Міністрів, за рахунок коштів з державного бюджету, - розповів голова робочої комісії, провідний інженер Служби автомобільних доріг Чернігівської області Микола Григорович Джим. - Кошторисна документація передбачала витрати у сумі 9,6 мільйонів гривень. Але фактичні витрати склали 8,5 мільйонів гривень. Економія відбулася за рахунок проведеного тендеру на виконання робіт, у результаті якого безпосередньо будівництвом дороги займався Корюківський райавтодор. Робота була виконана в строк і якісно
- протяжність асфальтобетонного покриття 5 кілометрів 450 метрів, ширина проїзної частини-6 метрів, земляного полотна
- 8-9 метрів. У селі обладнано тротуари для пішоходів, зроблено з'їзди зі шляху, капітальний ремонт мосту, встановлено всі необхідні дорожні знаки, узбіччя укріплено посівом трави.

Щоправда, один з місцевих жителів висловив будівельникам своє обурення з приводу того, що не обладнали автобусну зупинку, на що голова державної комісії з прийняття в експлуатацію завершеної будівництвом автомобільної дороги, заступник начальника Служби автомобільних доріг в Чернігівській області Ю.В. Мартинов відповів, що хоча таких пропозицій своєчасно не надійшло, у побудові зупинки проблеми немає - це питання можна і треба вирішити.

Задерикуватий тон місцевого жителя, що висловлював своє зауваження членам комісії, навів на думку, що ми ще ніяк не навчимося бути вдячними і у кожну бочку меду прагнемо встромити свою ложку дьогтя.

Сільський голова Дроздовиці Н.А. Мамай теплими словами подякувала проектантам, замовникам, виконавцям робіт за те, одо ВІДНИНІ кожен житель маленького Будища з поліської глушини може вирішити свої проблеми у райцентрі чи в Дроздовиці. Більш того - за селом вже починається Ріпкинський район, звідси до їхньої Олександрівки рукою подати. Тож ця дорога зв'яже нашу Дроздовицю через лісові села навпростець з автомагістраллю Чернігів-Гомель. Багато городнянців і гостей міста із задоволенням вже користуються новим шляхом, який найкоротшим способом з'єднав нас із улюбленим місцем відпочинку - Блакитними озерами. У вихідні на новому асфальтному полотні інтенсивно рухаються автомобілі – то повнокровно пульсує життя по артерії новозбудованої дороги.

***
Зараз у районі триває будівництво ще однієї дороги: Деревини-Кусії. Як розповів М.Г. Джим, тендер на виконання робіт виграло Чернігівське підприємство ДСУ-14. Кошторисний проект передбачає за цінами 2007 року вкладення у будівництво цієї дороги 9 мільйонів гривень, але з урахуванням цьогорічної інфляції у перерахунку ця сума збільшиться до 12 мільйонів.

У липні вже розпочались роботи по будівництву дороги протяжністю близько 6 кілометрів. їх завершення планується у жовтні 2008 року. «Якщо не трапиться непередбачуваних змін у фінансуванні», -обачно додав Микола Григорович. Не зурочити б.
С. ТОМАШ.

Газета "НГ"

Похожие записи:


 • Ех, проїдемось!
 • Эх, дороги...???
 • Підсумки весняної толоки
 • Є позитивні тенденції. Та попереду ще багато не вирішеного
 • Народний депутат М.В. Чечетов: «Другорядних проблем не існує»
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама