Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Робочі будні депутата

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Робочі будні депутата

Автор Написал: vlalex, 4 августа 2008, Просмотров: 5083

Поки «проскакали» по розбитих дорогах у кількох селах, бажаючих поспілкуватися з депутатом залишилось мало. Однак наболілих питань вистачило на півтори години.

Депутат розповів про події, які відбуваються в державі та парламенті. Хто і чому зірвав ухвалення змін до бюджету-2008, кому і для чого потрібна відставка Уряду.

У парламентської опозиції не вистачило голосів за відставку Уряду. Заради першочергового розгляду проекту змін до Держбюджету на 2008 рік у Верховній Раді Премєр-міністр України пішла назустріч опозиції, яка наполягала на розгляді питання про недовіру Кабінету Міністрів. «Уряд має зробити все, щоб зберегти шанси розглянути проект змін до Державного бюджету на 2008 рік», - сказала Юлія Тимошенко. За її словами, Уряд буде продовжувати наводити порядок у країні й «очищати її».

На сьогодні шанси України - прекрасні: бути сильною економічно, заможною соціально та успішною європейською країною, якою ми з вами будемо пишатися.

Цього року Україна збере вдвічі більший врожай, ніж у минулому. Тому на сьогоднішній день немає підстав для підвищення ціни на хліб. Йде збирання врожаю, і є залишки торішнього врожаю. «Сьогодні трейдери практично знищують селян - закуповують зерно по 800 грн. -1 тис. грн. Скажіть, звідки з'являються сьогодні підстави підвищувати ціни на хліб?», - з такими словами звернулась Ю. Тимошенко до голів облдержадміністрацій і попросила їх взяти під особистий контроль ціни на хліб у регіонах і навести в цьому питанні порядок.

З початку року при формуванні бюджету Уряд змушений був виходити з песимістичних прогнозів. Країні був залишений тяжкий спадок Януковича, зокрема інфляцію на рівні 16,6% річних і 30%, якщо взяти останні місяці 2007 р. Від Уряду України не залежить ціна на нафту й газ, яка стрімко зростає в усьому світі. Однак країна здолала ці труднощі. Наш народ своєю працею заробив додаткові 32 мільярди. Якщо вони будуть просто лежати на рахунку, вони не працюватимуть на країну.

Президент країни, так само як і уряд, несе відповідальність за кожен день життя кожної людини в країні. Не мають морального права йти на канікули ні Президент, ні ті депутати, які не проголосували за бюджет, користуватися безкоштовними відпочинками, путівками, мати пільги і заробітні плати, ще й від'їжджати і відпочивати, поки вони не прийняли цей бюджет. Але Уряд, як зрозуміло, буде стабільно працювати незалежно від всіх політичних інтриг і від всіх політичних протистоянь і політичного хаосу.

Уряд Тимошенко планує знайти можливості, щоб з 1 вересня все ж таки всім освітянам, працівникам медичної сфери, науковцям, працівникам культури додати зарплату.

- Настав час подумати разом і зрозуміти, - говорив на зустрічі з виборцями В.Т. Корж, -що за певних обставин треба навчитися розрізняти приватні інтереси окремої політичної сили та інтереси нації і цілої країни. Тому час відмовитися від розповсюдження міфологем про те, що внесення змін до Держбюджету-2008 підніме рейтинг Тимошенко. Бо мова йде не про рейтинги окремих політиків, а про рівень життя для 46-мільйонного народу. Це не бюджет Тимошенко, не бюджет БЮТу чи коаліції. Це-бюджет Української держави, народу, який чекає від своїх обранців відповідальності, політичної мужності та державної мудрості.

Розповіді інколи переходили в жваві дискусії. Депутат уважно вислуховував присутніх і відразу надавав змістовні відповіді. Не залишились без уваги і особисті проблеми громадян. Віталій Терентійович разом зі своїми помічника-ми-консультантами Євгеном Галібардом та Ніною Слєдовською провів особистий прийом громадян.

Депутат поспілкувався з головою райради О.І. Верхушою, який розповів, чим живе громада і які перспективи розвитку району.

Н. МАРЧЕНКО.
Помічник-консультант народного
депутата.

Газета "Новини Городнянщини"

Похожие записи:


 • Зустріч з городнянським активом
 • Надходження до бюджету
 • Ціни в Україні ростуть... В Городні теж!
 • Народний депутат М.В. Чечетов: «Другорядних проблем не існує»
 • Рідна Україна
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама