Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » ЕСТОНСЬКА БІЗНЕСОВА ДЕЛЕГАЦІЯ У ГОРОДНІ

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: ЕСТОНСЬКА БІЗНЕСОВА ДЕЛЕГАЦІЯ У ГОРОДНІ

Автор Написал: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 4780

10 червня на запрошення міського голови А.І.Богдана Городню відвідала представницька делегація громади та провідних бізнесових структур естонського повіту Лаане-Віру. Андрій Іванович відвідав Естонію в складі делегації Чернігівщини наприкінці травня, де і познайомився з представниками естонських ділових кіл. Метою візиту стало налагодження економічних і культурних зв'язків як між громадами, так і підприємствами українського та естонського районів.

Основою економіки Лаане-Віру є інтенсивне скотарство і свинарство, тому до Городні завітали керівники провідних сільгосппідприємств з Естонії. Вони висловили зацікавленість у співробітництві з аграрними підприємствами району у сфері закупівлі фуражного зерна, зокрема кукурудзи, пшениці та ячменю. Як висловився генеральний директор аграрного об'єднання 00 «Маркило» Урмас Лахт, в одному повіті Лаане-Віру на шістнадцяти підприємствах поголів'я тільки свиней становить близько 130 тисяч голів, тому естонські фермери готові закуповувати українське зерно, Починаючи з обсягів у 40-60 тис.тонн на рік. У разі продовження терміну безмитного ввозу зерна з України до країн Євросоюзу та сприятливої ціни на зерно естонські аграрії готові до тривалого, взаємовигідного співробітництва з Городнянщиною.

Окрім зернових, гостей зацікавила перспектива закупівлі сухої пивної дробини, випуск якої нещодавно освоїв Городнянський комбікормовий завод. У ході зустрічі з директором підприємства Олександром Плутенком, керівники естонських молочних ферм Індрек Кламмер та Уло Нісопке, які до того ж представляли інтереси аграріїв двох повітів Лаане-Віру та Сове, зацікавились існуючою пропозицією комбікормового заводу.
Також гості відвідали Городнянське хлібоприймальне підприємство, де провели конструктивну зустріч з керівником Іваном Бойком на тему майбутнього співробітництва. Естонські делегати обмінялись реквізитами з керівниками зернових

П.Дубровський
Газета "Новини Городнянщини".

Похожие записи:


 • Городнящина чекає на інвесторів
 • Ціни в Україні ростуть... В Городні теж!
 • Навчаємося конкурентноспроможності
 • Акція: автобуси на приколі
 • Три підприємства нарощують обсяги виробництва
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама