Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Атестація навчальних закладів

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Атестація навчальних закладів

Автор Написал: Ihor, 25 мая 2008, Просмотров: 4427

Розпочата у 2002 році, на сьогодні в Городнянському районі атестація вже охопила 16 навчально-виховних, 2 дошкільних та 2 позашкільних заклади. Всі двадцять установ проатестовано.

Державна атестація - це не тільки основна форма, а й механізм державного контролю за ефективністю освітньої діяльності закладів освіти. Проводиться вона не рідше, ніж один раз на десять років. У ході атестації в першу чергу оцінюються: реальний стан організації та здійснення навчальнс-виховного процесу, позаурочної виховної роботи; відповідність навчально-виховних досягнень учнів вимогам навчальних програм, підготовки до продовження навчання або подальшої трудової діяльності; умови роботи навчального закладу, реалізації навчально-виховних програм закладу і перспектив його розвитку, якісного складу та професійної майстерності керівних і педагогічних працівників.

Об'єктивність оцінювання роботи навчального закладу забезпечується всебічним аналізом якісних і кількісних показників його діяльності в динаміці змін з часу останньої перевірки.

У цьому навчальному році проатестовано ДЮСШ, Куликівську та Конотопську школи.

Районна та регіональна експертні комісії відзначили роботу ДЮСШ із залучення дітей до роботи в секціях футболу, волейболу, атлетики, відкриття спортивних секцій на базі сільських шкіл, організаторську роботу з проведення міждержавних спортивних змагань учителів та учнів.

Експерти також відмітили роботу педколективу Куликівської школи з орієнтації учнів на педагогічні професії. За останні З роки 7 Куликівських випускників вступили до педагогічних ліцеїв області.

На основі виявлених проблем у ході атестації надаються пропозиції та рекомендації навчальним закладам Вони дають змогу педагогічним колективам ширше впроваджувати новітні освітні технології, вести цілеспрямовану роботу з обдарованими дітьми, знайомлять з кращим педагогічним досвідом освітян області, України, ближнього зарубіжжя.

С.ХИХЛУХА.
Начальний відділу освіти райдержадмітстрації

Джерело: "НГ"

Похожие записи:


 • ОСВІТА. До інституту - за результатами зовнішнього оцінювання
 • Наша волейбольна юнь
 • Митний пост "Сеньківка". Північні ворота України
 • Наша Валерія - найкраща!
 • Чоловіки відпочивають, коли в футболі городнянки
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама