Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Майбутнє лісу очима дітей

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Майбутнє лісу очима дітей

Автор Написал: Ihor, 25 мая 2008, Просмотров: 6505

У творах дітей знайшла своє відображення акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», перший етап якої закінчився 8 травня. Серед учнів загальноосвітніх шкіл району було проведено конкурс робіт на тему «Людина та ліс». Комісїї. що була створена в ДП «Городнянський лісгосп», було нелегко визначити переможців. В номінації «кращий малюнок» змагались учні 1-4 класів, на конкурс було представлено 40 робіт. Кращими було визнано малюнки Юрія Третяка, учня 1 класу Переписької школи (1 місце) та Катерини Зуб, учениці 4 класу Великолиственської школи (2 місце). Третє місце посіли відразу три юні художники. Сергій Голуб, учень 5 класу Великолиственської школи, Ірина Колодько, учениця 3 класу Лемешівської школи та Анастасія Труніна, учениця 2 класу Великодирчинської школи.

В жанрі літературного твору на тему «Людина та ліс» змагалось 15 юних журналістів. Кращою визнано роботу Марії Дробноход, учениці 7 класу Бурівської школи. Владислав Гомоль, учень 6 класу Івашківської школи, зайняв друге місце, а Анастасія Радченко, учениця 7 класу Городнянської районної гімназГї - третє.

Переможці та призери отримають визначені грошові премії від адміністрації лісгоспу: за перше місце - 200 грн., за друге -150 грн., за третє -100 грн. Малюнок та твір, які посіли перші місця, направлені в Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства для подальшої участі в наступному, другому етапі конкурсу.

В.Ф. ТИМКО.
Директор ДП «Городнянський лісгосп».

Джерело: "НГ"

Похожие записи:


 • Двократна призерка
 • ШАХИ. Турнір пам'яті шахіста
 • На форум - до Львова!
 • Наша волейбольна юнь
 • Не тільки комп'ютери, а й книги
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама