Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Наша Валерія - найкраща!

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Наша Валерія - найкраща!

Автор Написал: Ihor, 25 мая 2008, Просмотров: 3809

У нинішньому році Національний педагогічний університет ім. Драгоманова оголосив всеукраїнський конкурс пошуково-дослідницьких проектів ”Безпека життєвого простору", який проводився під девізом “Поділись власним досвідом". У ньому пропонувалось брати участь школярам 7-11 класів.

Двоє учнів нашої міської школи №2 вирішили теж спробувати свої сили. Артем Свириденко. який навчається у 7-В класі, працював над темою .Святкові небезпеки". Його робота складалася із семи статей. Хлопчина вміло підібрав літературу, факти з життя, малюнки, а ще - взяв інтерв'ю у начальника Городнянської пожежної частини С.Ф Могилееця та долучив поради своєї бабусі, як народними засобами лікувати опіки. Під час роботи над темою Артем спілкувався через Інтернет з організаційним комітетом конкурсу. І мені, як учителю, було дуже цікаво працювати з хлопчиною, який горів ідеями. Робота Артема Свириденка була відзначена дипломом за високу якість.

Тріумфом увінчалась участь у конкурсі учениці 9-А класу Валерії Лавської Дівчина обрала тему “Щоденне лікування". Свою роботу вона присвятила найпоширенішому захворюванню, яке щороку допікає людство епідеміями, — грипу. Валерія підібрала й систематизувала інформаційний матеріал, заглянула в історичне минуле хвороби, створила підбірку цікавих завдань у рубриці .Для кмітливих". Перлинкою роботи став вірш .Хворий братик", який дівчина, що захоплюється римуванням, написала сама.

У ході роботи над проектом Валерія тісно співпрацювала з шкільним лікарем В.А. Трепачко та медсестрою Т.В. Єрмоленко. з працівниками районної санітарно-епідеміологічної станції. А ще використовувала поради Наталії Зеленої - академіка Української екологічної академії, народного лікаря.

Якщо додати, що проект містить цікаві малюнки та фотографії, зроблені Валерією, то стане зрозуміло, який обсяг робіт виконала дівчина. Тепер можна сказати, що її старанність не була даремною - робота городнянської школярки була визнана найкращою у конкурсі. А її матеріали можуть використовувати вчителі на уроках охорони та безпеки життєдіяльності і основ здоров'я, у позакласній роботі.

О. ШВИЛЬОВА.
Вчитель ОБЖ і основ здоров'я міської школи №2.


Джерело: "НГ"

Похожие записи:


 • Майбутнє лісу очима дітей
 • На форум - до Львова!
 • Якими бути відродженим символам району
 • Як посадовці у Городні «горщики побили»
 • Запалюйте факел перемог, гімназисти!
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама