Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Пилкою по серцю

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Пилкою по серцю

Автор Написал: Ihor, 25 мая 2008, Просмотров: 2980

Столиця нашої держави Київ не була б Києвом без своїх знаменитих каштанів. Ці дерева - окраса та гордість міста. Такою ж перлиною для Городні, як і для Києва, була каштанова алея в центрі по вулиці Леніна.

Під тінистими кронами могутніх каштанів пройшла не одна тисяча ніг, виросло не одне покоління городнянців. Тут призначали побачення, освідчувались в коханні, просто гуляли. Цією алеєю спішили на свій перший дзвоник першокласники, йшли зустрічати світанок випускники, згодом ходили на роботу, але кожного разу не могли намилуватися статечною величчю красенів-дерев.

Пилкою по серцю


Мені вже за шістдесят, та я пам'ятаю каштанову алею змалечку, з першого класу. Тому для мене, моїх однолітків та й для решти городнянців це вже більше, ніж просто дерева Це історія міста, частина біографії, долі...

Того страшного дня ми гуляли з дружиною містом. Свідомо прямували ми до затишної вулиці в центрі, щоб пройтись під тінню могутніх каштанів. Коли ж замість мальовничої алеї побачили понівечені з одного боку дерева, то остовпіли Змертвілими химерами простягали до перехожих обрубані гілки колись прекрасні каштани. Важко навіть описати всі ті почуття, що краяли моє серце: образа, біль та відчуття чогось дорогого, але назавжди втраченого. В мене запоморочилась голова. Першою думкою була: це зробила якась чужа, ворожа рука. Це не міг бути городнянець, здавалося мені А. може, когось просто дратував той каштановий затишок в самому серці міста чи заважав? Чи, може, вкотре «не ведаем, что творим»?!

Мине якийсь час, дерева залікують страшні рани, відростять нові гілки, але вони вже ніколи не дадуть тієї мальовничої тіні, що благословляла покоління городнянців на життя. До речі, більшість земляків, хто приїздив на свята до Городні, висловили обурення з приводу цієї різанини, а один хлопчина, що повернувся з армії в переддень весняних свят, побачивши алею в її «новому» вигляді, присів під деревом і заплакав.

На жаль, ні емоції, ні сльози не повернуть нам рідної, тінистої краси віковічних каштанів.

Очевидно, щоб обпиляти дерева, потрібні дозволи інстанцій та влади. Хотілося б глянути в вічі тій людині, яка підписала вирок каштановій алеї, історичній прикрасі міста, та почути відповідь на єдине запитання: «НАВІЩО?».

О. ТИМОЩЕНКО., м. Городня

Похожие записи:


 • З народних джерел: Гарелінка
 • Якір з Городнянського гербу - на п'єдестал
 • Новорічна красуня
 • Туристичний сезон розпочато
 • Велосипед
 • #1

  Комментарий оставлен 26 мая 2008 19:12. Всего комментариев: 1

  GVM  Посетители
  ICQ: --
  Ответ очень просто ...такой красивый дом загораживали ...вот и списили....

  #2

  Комментарий оставлен 27 мая 2008 20:37. Всего комментариев: 1

  v1992  Посетители
  ICQ: --
  Несколько лет назад на этом месте стояло красивое историческое деревяное здание. После переделки - вот эта "красота"...
  Какой дом - такая и аллея.

  #3

  Комментарий оставлен 31 мая 2008 19:12. Всего комментариев: 1

  Foxy  Посетители
  ICQ: --
  Если честно ,то я тоже очень возмущенаНадо было хоть с народом посоветоватьсяТворят, что хотят!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  what

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама