Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Діти. Літо. Відпочинок

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Діти. Літо. Відпочинок

Автор Написал: Ihor, 25 мая 2008, Просмотров: 4833

Як завжди, напередодні літньої пори батьки починають замислюватись над питаннями, де і як оздоровити дітей під час канікул?

У нашому районі 3526 дітей шкільного віку. Згідно доручення облдержадміністрації оздоровчими послугами планується охопити не менше половини - або 1763. Для цієї мети з районного бюджету виділено 176,3 тисячі гривень, що на 48,6 тисячі більше, ніж у минулому році. З них 105 тисяч гривень надається для функціювання 21 пришкільного табору. Вартість харчування у них складатиме 6 гривень на дитину щодня. Триватимуть оздоровчі зміни 14 днів, а відкриються табори при школах вже з 2 червня. Райсанепідемстанція разом з відповідальними працівниками відділу освіти вже здійснила об'їзд шкіл, в результаті чого винесено відповідні приписи. Належить все зробити, щоб пришкільні табори були готові прийняти дітей до визначеного терміну.

Відпочити та оздоровитись влітку таким чином у першу змогу матимуть діти з соціально незахищених сімей. Ще 71,3 тисячі гривень районний бюджет виділяє на функціювання оздоровчого табору “Полісяночка" Сюди ж будуть направлені і 119,1 тисячі гривень з Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності. Таким чином, щодня на кожну дитину виділятиметься по 30 гривень, з яких 27 - на харчування, а три - на проведення культурно-масових заходів. У минулому році, для порівняння, виділялось по 19 гривень у день на дитину.

У „Полісяночці" матимуть змогу відпочити школярі, батьки яких є платниками Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності. Із загальної вартості путівки 958 гривень Фонд сплачуватиме 540, ще 318 гривень компенсуються з районного бюджету. Таким чином батьківська доплата становить лише 100 гривень

Оздоровлюватимуться діти в “Полісяночці" у три зміни - по 18 днів триватиме кожна. Перша зміна починається з 16 червня, друга - з 7 липня і третя - з 28 липня. У три етапи тут відпочинуть 270 дітей з району.

Таким чином, у межах району, тобто у пришкільних таборах та в .Полісяночці" планується оздоровити 1518 учнів. 70 дітей Городнянщини влітку побувають за кордоном - їхнє оздоровлення таким чином здійснюватиметься за підтримки Дитячого фонду. Це у першу чергу стосується дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Як і щороку, за окремою програмою за кордоном оздоровлюватимуться вихованці Городнянської школи-інтернату для дітей-сиріт.
Ще 64,2 тисячі гривень Фонд соціального страхування від тимчасової втрати працездатності виділяє у нинішньому році профспілковим організаціям, завдяки чому близько 100 дітей Городнянщини, батьки яких є членами профспілок, матимуть змогу відпочити за межами району та області.
70 школярів оздоровлюватимуться також за межами району та області по путівках, які надаватимуться обласним управлінням охорони здоров'я, управлінням у справах захисту населення від наслідків аварій на ЧАЕС та управлінням у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

Н. ФЕЛЮСТ
Головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Джерело: "НГ"

Похожие записи:


 • Діти. Літо. Відпочинок
 • Триває оздоровлення дітей
 • Гроші капають
 • Дводенне свято для дітей
 • Корова у подарунок
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама