Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Городня: досить хаотичного руху

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Городня: досить хаотичного руху

Автор Написал: Ihor, 28 апреля 2008, Просмотров: 3466

Городня: досить хаотичного руху24 квітня 2008 року представники територіальної громади міста Городня та Городянського району Чернігівської області прийняли рішення про необхідність розробки спільної стратегії розвитку для міста та району щонайменше на найближчі десять років.

На зустріч, яка відбулася в Городнянській районній раді, було запрошено лідерів територіальних громад району – представників влади, бізнесу, засобів масової інформації та громадськості. Зустріч була ініційована головою Городнянської районної ради Олександром Верхушею та Городнянським міським головою Андрієм Богданом.

Представники громад обговорили основні переваги та недоліки стратегічного планування розвитку громад. В рамках обговорення учасники зустрічі дійшли до висновку, що сучасна ситуація в місті та районі нагадує броунівський рух: діяльність органів влади та бізнесу часто неузгоджена, немає єдиного бачення розвитку на декілька років уперед. Розглянувши позитивні приклади інших українських громад, які використовують стратегічне планування для забезпечення поступального розвитку, учасники обговорення прийняли рішення про необхідність розробки спільного перспективного плану розвитку для міста Городня та Городнянського району.

З цією метою було сформовано Комітет стратегічного планування, до якого увійшли представники влади, бізнесу та громадськості. Робота з підготовки стратегії почнеться з детального аналізу місцевої економіки та опитування бізнесменів на предмет їхнього бачення розвитку міста та району.

Стратегія розвитку міста Городня та Городнянського району буде розроблятися за підтримки проекту "Економічний розвиток міст". Організаційну та методологічну допомогу Комітету стратегічного планування надаватиме також агенція "ЧернігівІнвест".

Джерело: "ЧернігівІнвест"

Похожие записи:


 • Стратегічний план розвитку міста та району
 • Святкові заходи до Дня міста - 26 вересня
 • Назустріч людям. Блок Юлії Тимошенко в Городні
 • Свято району
 • Зустріч з городнянським активом
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама