Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА — ЗА КОНТРАКТОМ І ЗА ПРИЗОВОМ

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА — ЗА КОНТРАКТОМ І ЗА ПРИЗОВОМ

Автор Написал: vlalex, 21 апреля 2008, Просмотров: 8433

Того ж дня було проведено круглий стіл — зустріч підполковника І.В. Батюка та начальника відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості О.П.Беребери з групою тимчасово непрацюючих громадян, які знаходяться на обліку в центрі занятості.

Про привілеї служби в армії за контрактом Ігор Володимирович розказав наступне:
— Українська армія переходить на професійну основу. На яких же умовах має сьогодні нести службу військовослужбовець за контрактом? По-перше, контрактник-військовик отримує відповідне грошове забезпечення (від 950 до 1500 гривень на місяць). Передбачена і надбавка до посадового окладу. Один раз на рік видається матеріальна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення. До щорічної чергової відпустки виплачується грошова допомога на оздоровлення у такому ж розмірі. Крім того, при переїзді до нового місця служби
виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення плюс по 50% такого на кожного члена сім'ї. По-друге, всі військовослужбовці забезпечуються речовим майном безкоштовно на період проходження служби за контрактом.
Контрактникам гарантується безкоштовне медичне обслуговування, пільговий відпочинок у санаторіях МО України (разом з членами сім’ї) обов'язкове державне страхування, забезпечення житлом (на період першого терміну контракту — гуртожитком), соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

Після закінчення першого терміну контракту військовослужбовці мають право на безкоштовне отримання вищої заочної освіти в ВУЗах, які включені в перелік. При вступі до вищих навчальних закладів МО України контрактникам надаються пільги.
Контрактники, які проходять безперервну військову службу і мають вислугу 20-25 років, отримують пенсійне забезпечення та певні пільги (у разі 25 років вислуги), що передбачені законодавством України.
Військовослужбовці за контрактом мають право стати на чергу для отримання безкоштовного житла.

Хто ж може розраховувати на проходження військової служби за контрактом? На військову службу приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби. Ними можуть стати: військовослужбовці, які прослужили на строковій службі не менше шести місяців; громадяни призовного віку, які мають вищу або професійну освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов'язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу (з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років).

А.НЕМИРОВА

Газета "Новини Городнянщини"

Похожие записи:


 • Розпочався весняний призов
 • «Я відповідаю за кожного свого призовника», - каже районний військовий комі ...
 • Де отримати санаторно-курортну путівку ветеранам війни та праці?
 • Не йдуть хлопці в армію
 • Допомога по нагляду за дитиною
 • #1

  Комментарий оставлен 3 сентября 2009 10:40. Всего комментариев: 1

  kenko  Посетители
  ICQ: --
  Здається до повноцінної служби за контрактом Україні ще дуже і дуже далеко.

  #2

  Комментарий оставлен 29 марта 2014 15:21. Всего комментариев: 12

  Директор  Опытные
  ICQ: --
  Сегодня 29.03.2014 року. Уже близко... bm

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама