Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (45)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» vlalex (12)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Захищаючи честь заплямованого мундиру

Новости Городни: Захищаючи честь заплямованого мундиру

Автор Написал: Ihor, 6 апреля 2008, Просмотров: 3394

Не тільки районна, а й обласні газети розповіли про дикий випадок побиття учня гімназії Жені Н. Не буду описувати свої емоції. Дивує інше. Учасники цього конфлікту так намагались виправдати себе, залишитись «білими та пухнастими», що інколи виникали смішні протиріччя. Скажіть, наприклад, навіщо директору гімназії, який ані на хвилину не залишав свого кабінету, питати у дитини, яка виходила з цього кабінету: «З тобою все добре?»

Цікаво, що жодне з періодичних видань не вмістило бачення проблеми очима завідуючої районним відділом освіти С.І. Хихлухи. Директор гімназії М.П. Федоренко зізнався, що він вже отримав сувору догану за неналежне зберігання класних журналів, коли документ зник восени минулого року. По суті, не минуло й півроку після догани, як подібний інцидент трапився знову. Та ще й з більш тяжкими наслідками - адже постраждалими виявилися діти.
Чому таке трапилось, та ще й не у звичай¬ній школі, а в гімназії, яка повинна бути взірцем учбового закладу? Як по педагогічних кадрах та навчальному процесу, так і по ставленню до дітей. У посадових обов'язках вчителя зазначено, що фізичне або моральне насилля, хоча б раз скоєне над дитиною, кличе за собою звільнення з посади. А тут, як бачимо, директор сам викликав міліцію для своєрідної «розпра¬ви» над підозрюваними у зникненні журналу учнями.

Журнал знайшовся, коли хлопчик був у лікарні. Хто ж відповість за моральну травму, яку отримали діти, за їхній страх перед «дядями» у міліцейській формі?

Навіть якщо б дитина виявилася винною, покарати ЇЇ мають право лише батьки. Чому ж керівництво школи перш, ніж викликати правоохоронців, не спитали на те згоди батьків, або не запросили останніх бути присутніми на такій бесіді? Думається, саме поспішні дії директора школи і призвели до такого сумного розвитку подій. Сподіваюсь, що дорослі, які причинили біль дитині (а чи ж одній?) понесуть справедливе покарання. І керівництву відділу освіти не слід покривати зовсім непедагогічні вчинки підлеглих. Цим самим лише руйнується віра учнів у справедливість і добро.

В. ДЕМИДЕНКО.
м. Городня.


Джерело: "НГ"

Похожие записи:


 • Гімназія: кримінальну справу все ж порушено
 • Як посадовці у Городні «горщики побили»
 • Нарешті !!!
 • Атестація навчальних закладів
 • Усі 3-и вбивства з початку року скоєні на фоні вживання спиртного
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама