Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (50)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (14)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Блоги » Новости » "Катюзі по заслузі!": розбито пам’ятник Петровському

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Блоги » Новости: "Катюзі по заслузі!": розбито пам’ятник Петровському

Автор Написал: Vitss, 13 декабря 2008, Просмотров: 3884

Петровський Г.І. у 1919-1938 рр. був головою Всеукраїнського центрального виконавчого комітету, заступником голови ЦВК СРСР, членом Політбюро ЦК КП(б)У. Є одним з безпосередніх винуватців Голодомору.

Пам’ятнику відбили ніс, губи і підборіддя, руку, облили червоною фарбою і написали на ньому «Катюзі по заслузі».
За здійснення цієї акції були затримані троє КУНівців: заступник голови Київської міської організації Юрій Шепетюк, Микола Коханівський та Ірина Соколовська.
Наразі вони вже на волі. У них зняли відбитки пальців, склали протокола і відпустили. Пан Шепетюк сказав, що нічого серйозного їм інкримінувати не можуть, адже радянські пам’ятники стоять незаконно – є указ Президента про їхнє знесення.Я проти зруйнування пам’ятників. По-перше, це наша історія, по-друге, робота митців. Вважаю, і писала про це в газетах ще у 2004 році, що для тих пам’ятників комуністичної епохи, які мають історичну або художню цінність, слід створити у Києві спеціальний «Парк радянського періоду» і звезти їх туди. До пам’ятників обов’язково слід долучити фото, як вони виглядали на площах і вулицях, де стояли колись, і опис – що то за люди, за що їм пам’ятники і т.п. Туристи залюбки відвідували б такий парк (поруч міг би знаходитись Музей радянської окупації), і це була б ще одна стаття доходів у міський бюджет.Але.
Деякі нехороші люди хочуть «і вашим і нашим». От підписав Президент Указ про демонтаж радянських пам’ятників, а чиновники його не виконують. Хочуть так знести, щоб при цьому не знести. А раптом влада переміниться?
"Катюзі по заслузі!": розбито пам’ятник Петровському

І доводиться патріотам робити це самим. Відбивати істуканам носи і вуха, щоб владі ДОВЕЛОСЯ їх знести. А могли б зберегтися для історії.
Юрій Шепетюк, Микола Коханівський та Ірина Соколовська вийшли з Печерського райвідділку і дають інтерв’ю

Похожие записи:


 • Підсумки весняної толоки
 • Стратегічний план розвитку міста та району
 • Володимирівка: в інтересах громади
 • Як посадовці у Городні «горщики побили»
 • На село приходить крупний інвестор ТОВ "Еко енерджі Україна"
 • #1

  Комментарий оставлен 23 декабря 2008 15:57. Всего комментариев: 10

  JEDI  Опытные
  ICQ: --
  Интересно, это просто ненависть к советскому периоду или ещё что-то? Или Петровского обезобразили за то, что он подписал со стороны Украины бумагу о образовании СССР?
  На самом деле печальное зрелище. Люди плюют на историю, тем самым сами себя втаптывают в грязь. Вот интересно, памятники Пушкину, Лермонтову, ну или же из советской эпохи - Булгакову, Маяковскому, Циалковскому, Королёву тоже бы обезображивали бы?
  А Президент тот ещё идиот, когда необходимо страну выводить из глобального кризиса, он отдаёт указы о сносе памятников, расходуя бюджет на "преступления" против истории.

  Витс, хотел бы, что бы ты поддержал дискуссию. Интересно твоё мнение.

  #2

  Комментарий оставлен 26 декабря 2008 17:24. Всего комментариев: 12

  Vitss  Редакторы
  ICQ: --
  JEDI - здесь я с тобой согласен, какая-ни какая история, плохая она хорошая - она наша общая, а главное ее уже не изменить. А каменный извоян не помеха, деньги реально есть куда вложить - страна на гране дефолта.


  --------------------
  Игры с Дьяволом не меняют его - они меняют тебя...

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама