Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Блоги » Интересное » Російський генерал пророкує втрату Кавказу

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Блоги » Интересное: Російський генерал пророкує втрату Кавказу

Автор Написал: Vitss, 13 декабря 2008, Просмотров: 3276

Російський генерал пророкує втрату Кавказу

Віце-президент Академії геополітичних наук РФ (АГН РФ) і один з активних критиків Кремля генерал Леонід Івашов вважає, що військова реформа Сердюкова (нинішнього ватажка МО РФ) може призвести до втрати Кавказу. Проте він сподівається, що криза не дасть Кремлю провести цю реформу.
«Зниження чисельності збройних сил до 1 мільйона — це справжня катастрофа, повне забуття національних інтересів Росії», впевнений генерал Івашов. Його оцінки наводить видання «Твоя війна».
За оцінками експертів АГН, на Кавказі через півтора-два роки дозріють усі умови для великої локальної війни, театром якої стане Північний і Південний Кавказ.
Генерал Івашов визнав, що Росія тримає на Північному Кавказі 700-тисячне угрупування (армія, міліція, спецслужби). Тільки такими силами Москва більш-менш утримує ситуацію у воюючих регіонах (Імарату Кавказ — «КЦ»), і не дає Тбілісі відновити свій контроль над Південною Осетією і Абхазією.
«Якщо буде проведена військова реформа, то такого угрупування на Північному Кавказі не можна буде створити чисто фізично, враховуючи необхідність «закривати» можливі напрями локальних воєн на центрально-азійському напрямі, Далекому Сході, Україні і Прибалтиці. Навіть якщо невеликі, мобільні підрозділи будуть, згідно з доктриною, в постійній бойовій готовності, вони не зможуть вирішувати поставлені задачі у локальній війні на Кавказі», вважає Івашов.
«Отже, Росія цього разу програє геополітичну суперечку за володіння цим регіоном зі всіма витікаючими наслідками. Можливо, одним з позитивних моментів є в тому, що такий поворот подій прискорить відхід тандему Путін-Медведєв», підсумував генерал.

Похожие записи:


 • Мерщій у козацтво!
 • Європа готується до війни за ресурси
 • Час визначатись з вибором лікаря
 • Фатальний постріл: потрібна правда! Чи буде дано моральну оцінку нічному бр ...
 • В Україні скасовано рівень спеціаліста.
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама