Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Блог

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

   
 
  Персональный блог vlalex  
 
     
   

Блоги » Здоровье: Відтепер жителі м. Городня та Городнянського району можуть записатися на прийом до лікаря через інтернет

Автор Автор: vlalex, 11 марта 2019, Просмотров: 528

В Городнянському Центрі первинної медико-соціальної допомоги відтепер є можливість записатися на прийом онлайн через інтернет до сімейного лікаря, педіатра чи терапевта.
Для цього треба зайти на сайт helsi.me, вибрати місто Городня, або знайти в пошуку та натиснути на кнопку ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ.

Відтепер жителі м. Городня та Городнянського району можуть записатися на прийом  до лікаря через інтернет

Блоги » Здоровье: Час визначатись з вибором лікаря

Автор Автор: vlalex, 18 марта 2018, Просмотров: 1780

Реформування медичної галузі поки що відбувалось здебільшого на папері та всередині самої галузі, тож мало стосувалось пересічних українців. Та з 1 квітня нинішнього року медична реформа торкнеться кожного з нас. Саме з квітня, згідно програми реформування, стартує період укладання декларацій з надання первинної допомоги. Кожен з нас буде визначатись, з яким лікарем укласти таку угоду про надання первинної медичної допомоги. Обирати, звичайно, будемо, керуючись власним досвідом, рекомендаціями знайомих та будь-якою доступною інформацією. Але ось що повинен знати кожен:

• Декларацію можна заключати з сімейним лікарем (він може обслуговувати і дорослих і дітей вашої родини); лікарем-терапевтом (він має право на обслуговування лише дорослого населення) та лікарем-педіатром (лише для обслуговування дітей), декларація на обслуговування укладається на 3 роки;

• Ви маєте право укласти декларацію незалежно від місця прописки (тобто там, і з тим лікарем, де вам буде зручніше). Наприклад, якщо ви проживаєте в Городні, а ваша дитина навчається в Чернігові, то на час навчання дитини можна укласти декларацію з чернігівськими фахівцями;

• Розірвати декларацію можна в будь-який час шляхом укладання її з іншим лікарем (декларація з попереднім лікарем буде розірвано автоматично);

• Ви також маєте право укласти декларацію з лікарем – приватною особою, підприємцем, який має відповідну ліцензію;

• Для укладання декларації необхідні такі документи: паспорт або ID-картка, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження (для дитини), документ про опікунство (за необхідності) та номер мобільного телефону ( і телефон також, на нього прийде СМС-повідмлення під час оформлення декларації).

Новости Городни: Візит народного депутата до Городні

Автор Автор: vlalex, 10 января 2018, Просмотров: 1195

Сьогодні народний депутат Анатолій Євлахов відвідав Городню. Першим його візитом було до центру первинної медико-санітарної допомоги де він вручив ключі від нового автомобіля головному лікарю Назаренку М.П.

Візит народного депутата до Городні

Новости Городни: Дорога у завтра

Автор Автор: vlalex, 4 августа 2008, Просмотров: 5954

Саме такою стала для будищанців новозбудована дорога з твердим покриттям, яка з'єднала село, розташоване в лісах на захід за 9 кілометрів від Дроздовиці.
Останнім часом автобус, який ходить до Будища раз на тиждень, весною та восени припиняв свої рейси у цю болотисту місцевість, бо дорога від великої кількості дощів ставала непроїзною. Нині сіра стрічка асфальту плавно в'ється від Городні до самого села. 25 липня державна комісія підписала акт прийняття в експлуатацію автомобільної дороги місцевого значення.

Новости Городни: Робочі будні депутата

Автор Автор: vlalex, 4 августа 2008, Просмотров: 5102

Минулого четверга з робочою поїздкою на Городнянщині побував народний депутат України В.Т. Корж (фракція БЮТ)
Поки «проскакали» по розбитих дорогах у кількох селах, бажаючих поспілкуватися з депутатом залишилось мало. Однак наболілих питань вистачило на півтори години. Депутат розповів про події, які відбуваються в державі та парламенті. Хто і чому зірвав ухвалення змін до бюджету-2008, кому і для чого потрібна відставка Уряду.

Новости Городни: Маєш транспорт — сплати податок

Автор Автор: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 6332

Громадяни, які мають у власності автотранспортні засоби повинні сплачувати податок з власників транспортних засобів відповідно до Закону України.
На сьогоднішній день на обліку у Городнянської державної податкової інспекції налічується 98 юридичних осіб-власників транспортних засобів та 2144 фізичних осіб.

Новости Городни: ... 1 КРАСИВА КВІТКА РОЗАН

Автор Автор: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 7587

Я хочу свою розповідь розпочати словами видатного українського поета П. Тичини, які пророчі, прекрасні і будуть жити вічно, як саме життя, як невмируща природа: «Сад зелений, — що є краще, як кругом цвіте, росте?»
Мова піде про неповторні враження, які склалися від нещодавно баченого мною царства зеленого рослин, що прикрашає дитяче відділення районної лікарні м. Городні. Його створили завдяки клопіткій праці протягом 15 років дбайливі, люблячі руки медпрацівників.

Новости Городни: ПОЇЗДКА У ВЕРХОВНУ РАДУ

Автор Автор: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 4990

6 червня члени районної Асоціації місцевих рад «Ради Городнянщини», — до якої входять голови сіл, міста та районної ради, побували у Верховній Раді України. Мета поїздки — ознайомлення з роботою вищого законодавчого органу держави.
Спочатку для них було організовано екскурсію по головній будівлі під куполом з відвідуванням кулуарів парламенту, конференц-залу та балкону сесійної зали.

Новости Городни: ЕСТОНСЬКА БІЗНЕСОВА ДЕЛЕГАЦІЯ У ГОРОДНІ

Автор Автор: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 4812

10 червня на запрошення міського голови А.І.Богдана Городню відвідала представницька делегація громади та провідних бізнесових структур естонського повіту Лаане-Віру. Андрій Іванович відвідав Естонію в складі делегації Чернігівщини наприкінці травня, де і познайомився з представниками естонських ділових кіл. Метою візиту стало налагодження економічних і культурних зв'язків як між громадами, так і підприємствами українського та естонського районів.

Новости Городни: Прикордонники затримали нелегалів та перевізників наркотичних засобів

Автор Автор: vlalex, 21 апреля 2008, Просмотров: 7299

20 березня цього року прикордонним нарядом прикордонної комендатури «Щорс» із використанням службових собак спільно з співробітниками Городнянського РВ УМВС у прикордонному пункті «Хоробичі» в потязі сполучення Щорс-Гомель було виявлено та затримано двох громадян України - жителів Городні, які намагалися незаконним шляхом перевезти через державний кордон наркотичні засоби.
У громадянина Л., 1986 року народження, в кишені виявлено два шприци з рідиною жовтого кольору (за попередніми даними — синтетичним наркотиком), а в громадянина К., 1985 року народження, в особистих речах, а саме в сумці з ліками виявлено речовину рослинного походження зеленого кольору.

Новости Городни: ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА — ЗА КОНТРАКТОМ І ЗА ПРИЗОВОМ

Автор Автор: vlalex, 21 апреля 2008, Просмотров: 8434

З квітня 2008 року в малому залі районного будинку культури відбулися урочисті збори-зустріч призовної молоді та їхніх батьків з представниками Городнянського військкомату.
Практичні поради призовникам надавали військовий комісар І.В. Батюк та провідний спеціаліст райвійськкомату О.О. Тихомиров.
— Цієї весни до армії підуть тридцять городнянців. Служіння державі відповідно до 65 статті Конституції України є недоторканим обов'язком кожного громадянина, — сказав голова призовної комісії Городнянського району І.П Беребера.
Потім у приміщенні військкомату відбулись особисті, довірливі бесіди військового комісара І.В. Батюка з призовниками та батьками.

Новости Городни: Відкрито шкільне лісництво

Автор Автор: vlalex, 21 апреля 2008, Просмотров: 5800

Лісівники старшого покоління вважають для себе почесним обов'язком виховувати у молоді любов до лісу і бережне ставлення до природи. В цьому напрямку активізується робота серед школярів. Діти беруть активну участь у щорічній Всеукраїнській акції „Майбутнє лісу у твоїх руках". І нинішньої Весняної толоки, оголошеної Президентом України, старшокласники шкіл району посадили тисячі дерев у лісі, на вулицях міста і сіл, у скверах, парках.
Приємною подією для юних натуралістів є відкриття шкільного лісництва при ДП „Городнянський лісгосп".

Рассказать друзьям


Погода в Городне

Реклама