Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Блоги » Интересное » А завтра 8 Марта! Всех моих - славных и милых с праздником!

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Блоги » Интересное: А завтра 8 Марта! Всех моих - славных и милых с праздником!

Автор Написал: gorworon, 7 марта 2015, Просмотров: 3873

За патриотизм, гражданское мужество, укрепление обороноспособности и безопасности украинского государства двадцать черниговчанок со всей области были отмечены почетными отличиями. Руководитель Черниговской государственной областной администрации поздравил их с Международным женским днем и вручил им благодарсности. Среди них были и две наши землячки Людмила Дубинская и Татьяна Савченко. Поздравляю!
На сайте «Хвиля Десни» это изложено так :

ШАНА ТА ВДЯЧНІСТЬ ЗА ЧУЙНІСТЬ І ТУРБОТУ
Напередодні 8 Березня з Міжнародним жіночим днем жінок-волонтерів привітав в. о. голови облдержадміністрації Сергій Журман.

За патріотизм, громадянську мужність та вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності й безпеки Української держави двадцять жінок з усієї області отримали почесні відзнаки.

Подяки виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації оголошено волонтерам Вікторії Іванько з Бахмацького району, Людмилі Дубинській та Тетяні Савченко з Городнянського, Ніні Кошмар з Ічнянського, Валентині Панченко з Козелецького, Ірині Єлисєєвій з Куликівського, Надії Абдрахімовій з Менського, Тетяні Зезюлькіній з Носівського, Наталії Григоровій — зі Щорського району. З Ніжина відзначено Вікторію Микитко та Марину Шведун. З Чернігова — волонтерів Тетяну Демченко, Елеонору Муркіну-Кустенко, Іріс Новакову, Інну Проценко, Оксану Рубан, Зульфію Саоко, Тетяну Чернявську та Ірину Шевчук.

У волонтерській організації з Остра Козелецького району — лише 5 осіб. Проте, як розповіла волонтер Валентина Панченко, їм допомагають усі — районна державна адміністрація, жителі міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, навчальні заклади, підприємства та організації. Збирають гроші на військову амуніцію, одяг, їжу, машини, ліки — тобто на все, що можна купити і відвезти бійцям на фронт.

— Ці нагороди — лише маленька плата за ваш великий внесок у допомогу нашій армії. Тож щиро вклоняємося вам за все, що робите для нашого суспільства, нашої рідної України, наших дітей і нас, чоловіків, — за вашу любов і вірність, турботу і терплячість, мудрість і небайдужість, — підкреслив Сергій Журман.


http://www.hvilya.com/news/shana_ta_vdjachnist_za_chujnist_i_turbotu/2015-03-07-6280
А завтра 8 Марта! Всех моих - славных и милых с праздником!
А завтра 8 Марта! Всех моих - славных и милых с праздником!

Похожие записи:


 • Оголошення
 • Шарик Сергей. Дважды мастер – инженер и писатель.
 • Не йдуть хлопці в армію
 • Берегині затишку, миру і краси. Фестиваль "Жінка Городнянщини - 2007"
 • ... 1 КРАСИВА КВІТКА РОЗАН
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама