Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Виборча комісія 207 округу: хаос та порушення

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Виборча комісія 207 округу: хаос та порушення

Автор Написал: Ihor, 31 октября 2012, Просмотров: 30292

У день підрахунку голосів в окружній виборчій комісії по 207 округу шум і тиснява. Працювати в таких умовах складно як членам комісії, так і спостерігачам. А ось робити порушення і вносити «потрібні» дані в протоколи голосувань, схоже що легко. Приїхавши в ОВК, журналісти газети "УДАР" відразу ж помітили і зафіксували на камеру кілька кричущих випадків порушень. Зокрема, зафіксували на відео, як член дільничної виборчої комісії з Городнянського району заповнює уточнений протокол прямо в ОВК на підвіконні на пустому бланку з підписами. Згідно з законом, уточнений протокол заповнюється в присутності голови комісії, заступника, секретаря.- Що ви пишете? - запитуємо в нього. У відповідь – мовчання.
- Що ви пишете, уточнений протокол?
- Так.
- А де підписи всіх членів комісії?
Чоловік розгублено показує на документі:
- Ось.
З відео, що зняли журналісти, чітко видно, що документ до кінця не заповнений, у порожні строчки чоловік вписує назви партій і показники. А підписи вже стоять – це грубе порушення законодавства про вибори.
- І ви оце самі заповнюєте цей протокол?
- Я член комісії.
- А де голова комісії, де заступник, де секретар? Який номер комісії?
- 193.
- Це який район?
- Городнянський, - сказав він, продовжуючи заповнювати документ. Зрозуміло, що за таких умов, член комісії №193 Городнянського району міг поставити будь-які цифри в протокол, і подати потім в ОВК.
Юристи партії «УДАР» наразі оформлюють звернення в прокуратуру за фактом порушення.


Однак скільки таких порушень відбулося за день підрахунку голосів – не відомо, адже спостерігачі від партій знаходяться на другому поверсі – там, де рахують голоси.

Цьогоріч окружна виборча комісія розташована в приміщенні військкомату. Двоповерхова будівля замала для того, щоб вмістити членів виборчих дільниць з усього округу – а це представники населених пунктів з семи районів. У результаті - тиснява та шум. За дотриманням порядку стежить наряд міліції – його викликали ще зранку, коли почалася паніка. Спостерігачі від партій сидять на другому поверсі, де засідає комісія. На першому ж поверсі очікують на свою чергу члени ДВК. Саме там журналісти «УДАРу» помітили порушення, описане вище.

- У нас дуже складна ситуація виникла через те, що людей багато зібралося, і ми фізично не могли їх швидко прийняти. Немає місця, де чекати людям, на вулиці холодно, почали з’їжджатися всі вночі. Уявіть собі, з’їхалося по декілька членів виборчих дільниць з коробками бюлетенів з усього виборчого округу – а це сім районів області, - розповідає Олена Фурман, член ОВК 207 виборчого округу. - Вийшло, що приміщення не пристосоване для такої кількості людей. У нас в Корюківці і немає такого приміщення, де можна було б розмістити всіх, щоб не було такої тисняви. Будинок культури на ремонті. Минулого разу ОВК знаходилась в іншому райцентрі, були межі округів інші – тоді було 5 районів в окрузі, а тепер сім.

- Тут ніби спеціально все підлаштували. Забагато шуму, спостерігачам важко почути цифри, які називають. Дівчинку посадили на протоколи, вона читає так швидко, що стенографувати за нею не можливо. – Говорить уповноважена особа партії «УДАР» Анна Авдієвська.

Схоже на те, що створена владою організація підрахунку голосів забезпечує всі умови для того, щоб можна було в ручному режимі керувати результатами виборів.

Прес-служба обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка»

Похожие записи:


 • На село приходить крупний інвестор ТОВ "Еко енерджі Україна"
 • Спілкування було корисним
 • Якими бути відродженим символам району
 • Дорога у завтра
 • Не йдуть хлопці в армію
 • #1

  Комментарий оставлен 17 ноября 2012 21:23. Всего комментариев: 2

  Werewolf  Посетители
  ICQ: --
  Где зделано это видео и кто знает этого мужчину?


  --------------------
  Quod licet Jovi, поп licet bovi (лат.) - Что дозволено Юпитеру, то не дозволено быку.

  #2

  Комментарий оставлен 22 ноября 2012 21:11. Всего комментариев: 5

  ermolenko.pawel  Опытные
  ICQ: --
  Доброе время суток. Подскажите где было зделано это видео и кто этот человек?


  --------------------
  Всю жизнь мы окутаны цепями, которые сами себе и куём.

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама