Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » ПОЇЗДКА У ВЕРХОВНУ РАДУ

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: ПОЇЗДКА У ВЕРХОВНУ РАДУ

Автор Написал: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 4923

6 червня члени районної Асоціації місцевих рад «Ради Городнянщини», — до якої входять голови сіл, міста та районної ради, побували у Верховній Раді України. Мета поїздки — ознайомлення з роботою вищого законодавчого органу держави.

Спочатку для них було організовано екскурсію по головній будівлі під куполом з відвідуванням кулуарів парламенту, конференц-залу та балкону сесійної зали.

Так співпало, що в цей день ранкове засідання Верховної Ради було закрито спікером вже через 20 хвилин після початку роботи, і весь депутатський корпус перемістився із зали засідань у фойє, де й змішався з городнянськими екскурсантами. Тож сільські голови мали змогу безпосередньо побачити депутатів і поспілкуватись з ними. Зокрема, Вихвостівський сільський голова ОТ. Акуленко із перших вуст заступника голови бюджетного комітету, народного депутата О.В. Ляшка дізнався про виділення близько 450 тис. грн. на завершення будівництва дитячого садка у Вихвостові.

За сприяння народного депутата України В.Т. Коржа було організовано робочу зустріч з членами комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування. Голова комітету з питань місцевих бюджетів та комунальної власності М.Ф. Трайдук змістовно розповів про законодавчі ініціативи комітету щодо врегулювання діяльності органів місцевого самоврядування. Голова районної ради О.І. Верхуша виклав своє бачення розвитку місцевого самоврядування, необхідність приведення його до норм, викладених у Європейській хартії місцевого самоврядування. Він звернув увагу на важливість розбудови самоврядування на субнаціональному (районному та обласному) рівні в Україні у напрямі надання органам самоврядування на цьому рівні реального права і спроможності в межах закону та через їх власні виконавчі органи здійснювати управління значною частиною державних функцій.

Було досягнуто домовленості щодо співпраці в законотворчій діяльності шляхом аналізу проектів рішень, що стосуються місцевого самоврядування, та надання пропозицій з точки зору найнижчої гілки представницьких органів влади. Адже здебільшого такі закони приймаються у вищому органі законодавства без врахування практики, а виконувати їх доводиться найнижчій гілці.
Робоча поїздка Асоціації місцевих рад до Верховної Ради України мала обопільну користь.

Газета "Новини Городнянщини".

Похожие записи:


 • Стратегічний план розвитку міста та району
 • Спілкування було корисним
 • Зустріч з городнянським активом
 • Життя без наркотиків
 • Обмінялись досвідом
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама