Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (53)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Маєш транспорт — сплати податок

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Маєш транспорт — сплати податок

Автор Написал: vlalex, 15 июня 2008, Просмотров: 6272

Громадяни, які мають у власності автотранспортні засоби повинні сплачувати податок з власників транспортних засобів відповідно до Закону України.

На сьогоднішній день на обліку у Городнянської державної податкової інспекції налічується 98 юридичних осіб-власників транспортних засобів та 2144 фізичних осіб.


Нагадуємо, що фізична особа сплачує податок перед реєстрацією, перереєстрацією транспортних засобів, а також перед технічним оглядом транспортних засобів щорічно або один раз на два роки, але не пізніше першого півріччя року, в якому провадиться технічний огляд, за річними ставками, визначеними законом.

Зверніть увагу: якщо автомобіль пере­дано за дорученням іншій особі, то податок має сплачувати власник, але коли він виявляє бажання, щоб за нього сплачувала податок особа, яка користується його автомобілем, необхідно цей момент передбачити у дорученні на право користування транспортним засобом.

Щороку у червні настає «гаряча пора» для власників авто. Треба підготувати автомобіль, заповнити декілька рахунків, сплатити податок, інші платежі та прямувати до Державтоінспекції для проходження державного технічного огляду. Зазвичай з юридичними особами проблем не має, оскільки при несплаті податку накладаються штрафні санкції відповідно до законодавства. Тому вони зацікавлені у своєчасному розрахунку. На жаль, громадяни — фізичні особи не так відповідально ставляться до сплати податку та проходженню техогляду. Щороку працівники державто­інспекції передають до податкового органу списки громадян (в середньому близько 50 осіб), які не пройшли техогляд та не сплатили податку. Надалі з цим списком працюють органи прокуратури та держподатінспекції з метою примусового стягнення транспортного податку.

У разі неможливості подання транспорт­ного засобу на місце технічного огляду (через несправність або з інших причин) у вста­новлений термін, його власник повинен подати до Державтоінспекції письмову заяву, здати номерний знак і пред'явити квитанції про сплату податку з власників транспортних засобів.

Громадянам, у власності яких знаходяться транспортні засоби, які повинні проходити державний технічний огляд у 2008 році, необхідно сплатити податок протягом червня поточного року.

Це — загальні правила. А тепер пропону­ємо відповіді на запитання громадян, що звер­нулися за консультацією до податкової служби.

Чи повинні платити податок власники мотоциклів?

Оподаткуванню підлягають мотоцикли (включаючи мопеди) та велосипеди з об'ємом двигуна більше 50 куб. см.

У фізичної особи викрали автомобіль. Чи сплачується податок у такому випадку?

Не сплачується, якщо факт викрадення підтверджується відповідними документами органів, якими порушено відповідну кримінальну справу.

Придбали нову машину. Чи правда, що податок сплачується за увесь рік?

Так. За транспортні засоби, які вперше реєструються в Україні, податок сплачується перед їх першою реєстрацією за весь рік незалежно від місяця, в якому реєструється автомобіль.

Відділ масово-роз'яснювальної
роботи та звернень громадян ДПА в області.

Газета "НГ".

Похожие записи:


 • Надходження до бюджету
 • Фольксваген збив двох чоловіків
 • Про порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюн ...
 • Підвищено відповідальність за керування транспортним засобом у нетверезому ...
 • Розпочався весняний призов
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама