Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Пишут в блогах


Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (49)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» vlalex (12)
» Nikolas (11)
» Mihalych (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » ОСВІТА. До інституту - за результатами зовнішнього оцінювання

Новости Городни: ОСВІТА. До інституту - за результатами зовнішнього оцінювання

Автор Написал: Ihor, 20 октября 2007, Просмотров: 4209

У нинішньому навчальному році у нашій країні вперше для всіх випускників 11-го класу, та для випускників минулих років, які бажають вступати до вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, буде проводитись зовнішнє незалежне оцінювання (або тестування) з таких предметів: українська мова та література, зарубіжна література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, хімія, географія, основи економіки та основи правознавства.

Тестування буде проводитись з трьох предметів з вищезазначеного переліку (українська мова — обов'язково, і один-два предмети - за вибором учня).
Ті одинадцятикласники, які не матимуть бажання проходити тестування, і не зареєструються відповідним чином, здаватимуть шкільні екзамени у звичайному режимі. Але слід зазначити, що без проходження зовнішнього незалежного оцінювання випускники шкіл не зможуть вступити до технікумів та інститутів.

У Городнянському районі буде діяти два пункти тестування (на базі міських шкіл №1 та №2). Саме зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні - травні 2008 року. Реєстрація всіх бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитись на основі паспортів у пункті реєстрації, який знаходиться на базі міської школи №1. Про термін реєстрації батьків і учнів буде повідомлено додатково.

Для тих, хто хоче перевірити власні сили, пробне тестування буде організовано у лютому за кошти батьків (орієнтовано один тест -10 гривень).

Після завершення зовнішнього незалежного оцінювання, яке відбудеться у квітні - травні 2008 року, та перевірки тестів Українським центром оцінювання якості освіти випускники отримають сертифікати, які підтверджуватимуть результати тестування. Отримані оцінки зараховуватимуться як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти і як вступні випробування при прийомі до вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації.

С. ХИХЛУХА

Начальник районного відділу освіти.

Джерело: газета "Новини Городнянщини"

Похожие записи:


 • Атестація навчальних закладів
 • Нарешті !!!
 • На крилах мрій
 • ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА — ЗА КОНТРАКТОМ І ЗА ПРИЗОВОМ
 • В Україні скасовано рівень спеціаліста.
 • Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама