Вход на сайт

Логин


Пароль
Зарегистрироваться? | Напомнить пароль?
Закрыть окно

Топ комментаторов

gorworon

ICQ:
комментариев: 70
korzhavin59
WK
ICQ: korzhavin59
комментариев: 59
Anabell

ICQ:
комментариев: 42

Топ блогов

» Ihor (194)
» gorworon (154)
» korzhavin59 (71)
» Старий (54)
» Vitss (42)
» tolik (35)
» yevrosenkova (17)
» vlalex (15)
» Fox (13)
» Anabell (13)
» Mihalych (12)
» Nikolas (11)
» jul (10)
» slava11 (7)
» qwe208 (7)
» Khmelenok (6)
» crackoff (6)

 View all

Городня » Новости Городни » Народний депутат М.В. Чечетов: «Другорядних проблем не існує»

Комунальне неприбуткове підприємство "Городнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Городнянської районної ради запрошує на роботу лікарів загальної практики сімейної медицини та лікарів терапевтів. Житло надається. Чернігівська обл. м. Городня, вул. Чернігівська, 26, Тел. 0982867061, 0952029652

Новости Городни: Народний депутат М.В. Чечетов: «Другорядних проблем не існує»

Автор Написал: Ihor, 20 октября 2007, Просмотров: 3710

18 жовтня на Городнянщині побував з робочою поїздкою народний депутат України М.В. Чечетов зі своїм помічником М.В. Кудри-ком. Це вже вчетверте у нинішньому році Михайло Васильович відвідує наш район. Яка мета його візиту? Ось що відповів депутат:
- Девізом своєї депутатської діяльності вважаю слова лідера Партії Регіонів Віктора Януковича. Він, звертаючись до нас, каже: «Поменше розмов, а більше діла». І ще завважує, що час забути, хто до якої партії належить - треба займатись вирішенням конкретних питань. Що я як депутат і намагаюсь робити.

Народний депутат М.В. Чечетов: «Другорядних проблем не існує»А поїздки у райони дають можливість не тільки вивчити ситуацію, яка в них склалась на сьогодні, а й знайти оптимальні рішення болючих питань. Мені відрадно бачити, що завершено газифікацію села Великого Дирчина та Конотопського ФАПу в Городнянському районі, що зроблено частково й за мого сприяння. Плідно й тісно працюючи з керівництвом району, ми окреслили основні завдання на рік майбутній. Серед них -капітальний ремонт дороги Бутівка-Лемешівка, куди планується залучити більше 2 мільйонів бюджетних коштів, по можливості - завершення будівництва дитячого садка у Вихвостові, газифікація Розвинівки та ряду інших сіл. Як народний депутат обіцяю своє сприяння у вирішенні цих нагальних для району питань. Крім того, вивчу можливість допомогти тим людям, які звертаються до мене з особистим проханням. Адже, вважаю, що другорядних питань просто не буває - вони всі важливі й масштабні, бо за кожним з них стоїть конкретна людина.

М.В. Чечетов зустрівся з керівниками району і у ході бесіди було окреслено першочергові завдання, спрямовані на розвиток району. У цей же день відбулась його зустріч з депутатами обласної ради - з тією ж метою, щоб визначити пріоритетні потреби і зважити можливості. А заодно, виходячи з необхідного, сформувати свої пропозиції, які, як сподівається Михайло Васильович, за його сприяння будуть враховані при формуванні державного бюджету-2008. Депутат впевнений: такий бюджет повинен формуватись по схемі знизу—вверх. Це дасть реальну можливість покращити сьогоднішнє становище маленьких районів.

На знімку: М.В. ЧЕЧЕТОВ зі своїм помічником М.В. КУДРИКОМ під час зустрічі у райдержадміністрацїі.

Джерело: газета "Новини Городнянщини"

Похожие записи:


 • Зустріч з городнянським активом
 • Робочі будні депутата
 • ПОЇЗДКА У ВЕРХОВНУ РАДУ
 • Візит народного депутата до Городні
 • У Городні будуть і музей, і гімназія
 • #1

  Комментарий оставлен 9 марта 2008 14:42. Всего комментариев: 3

  Shes  Посетители
  ICQ: --
  Вот молодец какой я на его стороне

  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гость, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  Рассказать друзьям


  Погода в Городне

  Реклама